F.H.U. Tadeusz Sroka

ul. Kazimierza Wielkiego 17C, 37-700 Przemyśl                                                                                                                                www.interbus.info.pl

tel./fax.  16 678 73 81

kom 603 673 440

 

 

Lp

 Miejscowości / ulice

 

 

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej PRZEMYŚL – ŻURAWICA  ROZRZĄDOWA  PKP

                Godziny odjazdów   KZ

A

6

A

A

A6

A6

A6

A6

A6

A

A6
6
A

A

A

A

A6

A6

1.

Przemyśl ul. Sportowa Przychodnia

05:20

06:10

06:20

07:00

07:30

08:35

09:15

10:10

11:30

12:00

13:00

14:10

14:38

15:05

15:30

17:00

18:10

19:00

2.

Przemyśl ul. Krasińskiego Bema

05:23

06:12

06:22

07:03

07:32

08:37

09:17

10:12

11:32

12:02

13:02

14:12

14:40

15:08

15:32

17:02

18:13

19:03

3.

Przemyśl ul. 3-go Maja Pawilon

05:28

06:15

06:25

07:08

07:35

08:40

09:20

10:15

11:35

12:05

13:05

14:15

14:43

15:13

15:35

17:05

18:18

19:08

4.

Przemyśl ul. 3-go Maja Popielów

05:29

06:16

06:26

07:09

07:36

08:41

09:21

10:16

11:36

12:06

13:06

14:16

14:44

15:14

15:36

17:06

18:19

19:09

5.

Przemyśl Monte Cassino Szpital

05:34

06:23

06:33

07:14

07:43

08:48

09:28

10:23

11:43

12:13

13:13

14:23

14:51

15:19

15:43

17:13

18:24

19:14

6.

Żurawica Gazownia

05:35

06:25

06:35

07:15

07:45

08:50

09:30

10:25

11:45

12:15

13:15

14:25

14:53

15:20

15:45

17:15

18:25

19:15

7.

Żurawica Skrzyżowanie

05:37

06:27

06:37

07:17

07:47

08:52

09:32

10:27

11:47

12:17

13:17

14:27

14:55

15:22

15:47

17:17

18:27

19:17

8.

Żurawica Szkoła I

05:39

06:29

06:39

07:19

07:49

08:54

09:34

10:29

11:49

12:19

13:19

14:29

14:57

15:24

15:49

17:19

18:29

19:19

9.

Żurawica U.G. NŻ

05:40

06:30

06:40

07:20

07:50

08:55

09:35

10:30

11:50

12:20

13:20

14:30

14:58

15:25

15:50

17:20

18:30

19:20

10

Żurawica Kościół NŻ

05:41

06:31

06:41

07:21

07:51

08:56

09:36

10:31

11:51

12:21

13:21

14:31

14:59

15:26

15:51

17:21

18:31

19:21

11

Żurawica Jednostka Wojskowa

05:43

-

-

07:23

-

-

-

-

-

-

-

-

15:28

-

-

18:33

19:23

12

Żurawica PKP I

-

06:33

06:43

-

07:53

08:58

09:38

10:33

11:53

12:23

13:23

14:33

15:01

-

15:53

17:23

-

13

Żurawica Dyrekcja PKP

-

06:35

06:45

-

07:55

09:00

09:40

10:35

11:55

12:25

13:25

14:35

15:03

-

15:55

17:25

-

14

Żurawica Rozrządowa PKP I

-

06:37

06:47

-

07:57

09:02

09:42

10:37

11:57

12:27

13:27

14:37

15:05

-

15:57

17:27

-

 

 

 

 

 

Lp

 

Miejscowości / ulice

 

 

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej  ŻURAWICA ROZRZ ĄDOWA PKP- PRZEMYŚL

                Godziny odjazdów   KZ

A

6

A

A6

A6

A6

A6

A6

A
A6

6

A

A

A

A

A6

1.

Żurawica Rozrządowa PKP II

-

06:37

06:50

08:00

09:05

09:45

10:40

12:00

12:31

13:31

14:37

15:05

15:57

-

17:30

-

2.

Żurawica Dyrekcja PKP NŻ

-

06:38

06:51

08:01

09:06

09:46

10:41

12:01

12:32

13:32

14:48

15:06

15:58

-

17:31

-

3.

Żurawica PKP II

-

06:40

06:53

08:03

09:08

09:48

10:43

12:03

12:34

13:34

14:40

15:08

16:00

-

17:33

-

4.

Żurawica Kościół

06:26

06:42

06:55

08:05

09:10

09:50

10:45

12:05

12:36

13:36

14:42

15:10

16:02

16:06

17:35

19:11

5.

Żurawica U.G. NŻ

06:27

06:44

06:57

08:07

09:12

09:52

10:47

12:07

12:38

13:38

14:44

15:12

16:04

16:07

17:37

19:12

6.

Żurawica Szkoła II

06:29

06:45

06:58

08:08

09:13

09:53

10:48

12:08

12:39

13:39

14:45

15:13

16:05

16:09

17:38

19:14

7.

Żurawica Skrzyżowanie NŻ

06:31

06:46

06:59

08:09

09:14

09:54

10:49

12:09

12:40

13:40

14:46

15:14

16:06

16:11

17:39

19:16

8.

Żurawica Gazownia

06:32

06:48

07:01

08:11

09:16

09:56

10:51

12:11

12:42

13:42

14:48

15:16

16:08

16:12

17:41

19:17

9.

Przemyśl Monte Cassino Szpital Woj.

06:37

06:52

07:05

08:15

09:20

10:00

10:55

12:15

12:46

13:46

14:52

15:20

16:12

16:17

17:45

19:22

10

Przemyśl ul. Kochanowskiego

06:39

06:55

07:08

08:18

09:23

10:03

10:58

12:18

12:49

13:49

14:55

15:23

16:15

16:19

17:48

19:24

11

Przemyśl, ul. 3-go Maja Popielów

06:41

06:56

07:09

08:19

09:24

10:04

10:59

12:19

12:50

13:50

14:56

15:24

16:16

16:21

17:49

19:26

12

Przemyśl ul. 3-go Maja Dom Handlowy

06:442

06:57

07:10

08:20

09:25

10:05

11:00

12:20

12:51

13:51

14:57

15:25

16:17

16:22

17:50

19:27

13

Przemyśl ul. Sportowa Przychodnia

-

07:02

-

08:25

09:30

10:10

11:05

12:25

12:56

13:56

15:02

15:30

16:22

16:25

17:55

19:30

14

Przemyśl ul .Dworskiego-Kilińskiego

06:49

-

07:20

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

15.

Przemyśl ul. Dworskiego PKS

06:51

-

07:22

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16.

Przemyśl ul. Nestora Bakończyce

06:53

-

07:24

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Linia nie kursuje w Niedziele i Święta.

Oznaczenia:      A – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, 6 – kursuje w soboty, 7 -kursuje w niedzielę