F.H.U. Tadeusz Sroka

ul. Kazimierza Wielkiego 17C, 37-700 Przemyśl                                                                                                                                www.interbus.info.pl

tel./fax.  16 678 73 81

kom 603 673 440

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

 

 

Miejscowości / ulice

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej PRZEMYŚL – ŻURAWICA

                 

Godziny odjazdów   KZ

A

A

A

A6

A6

1.

Przemyśl ul. Sportowa Przychod

05:20

07:00

15:05

18:10

19:00

2.

Przemyśl ul. Krasińskiego Bema

05:23

07:03

15:08

18:13

19:03

3.

Przemyśl ul. 3-go Maja Pawilon

05:28

07:08

15:13

18:18

19:08

4.

Przemyśl ul. 3-go Maja Popieló

05:29

07:09

15:14

18:19

19:09

5.

Przemyśl Monte Cassino Szpital

05:34

07:14

15:19

18:24

19:14

6.

Żurawica Gazownia

05:35

07:15

15:20

18:25

19:15

7.

Żurawica Skrzyżowanie

05:37

07:17

15:22

18:27

19:17

8.

Żurawica Szkoła I

05:39

07:19

15:24

18:29

19:19

9.

Żurawica U.G. NŻ

05:40

07:20

15:25

18:30

19:20

10

Żurawica Kościół NŻ

05:41

07:21

15:26

18:31

19:21

11

Żurawica Jednostka Wojskowa

05:43

07:23

15:28

18:33

19:23

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

 

Miejscowości / ulice

 

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej  ŻURAWICA - PRZEMYŚL

Godziny odjazdów

                 

  A

  A6

 1.

  Żurawica Jednostka Wojskowa

  06:24

  19:09

 2.

  Żurawica Kościół

  06:26

  19:11

 3.

  Żurawica U.G. NŻ

  06:27

  19:12

 4.

  Żurawica Szkoła II

  06:29

  19:14

 5.

  Żurawica Skrzyżowanie NŻ

  06:31

  19:16

 6.

  Żurawica Gazownia

  06:32

  19:17

 7.

  Przemyśl Monte Cassi.Szpital Woj.

  06:37

  19:22

 8.

  Przemyśl ul. Kochanowskiego

  06:39

  19:24

 9.

  Przemyśl, ul. 3-go Maja Popielów

  06:41

  19:26

 10

  Przemyśl ul. 3-go Maja Dom Hand.

  06:42

  19:27

 11

  Przemyśl ul. Sportowa Przychodnia

  00:00

  19:30

 12

  Przemyśl ul .Dworskiego-Kilińskie.

  06:49

  -

 13

  Przemyśl ul. Dworskiego PKS

  06:51

  -

 14

  Przemyśl ul. Nestora Bakończyce

  06:53

  -

 

 

 

 

 

Linia nie kursuje w Niedziele i Święta.

Oznaczenia:      A – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, 6 – kursuje w soboty, 7 -kursuje w niedzielę