F.H.U. Tadeusz Sroka

ul. Czarnieckiego 2, 37-700 Przemyśl                                                                                                                                www.interbus.info.pl

tel./fax.  16 678 73 81

kom. 603 673 440

 

 

 

 

L.p.

 

 

 Miejscowości / ulice

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej PRZEMYŚL –WYSZATYCE - WALAWA

Godziny odjazdów

 

 

A6

A6

A

6

A

S 6

A

6

A6

A6

A6

A6

A6

A

A6

A6

A6

A6

A6

A6

1.

Przemyśl ul. Nestora Bakończyce Rampa

-

-

-

-

06:57

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2.

Przemyśl ul. Dworskiego PKS

-

-

-

-

06:58

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3.

Przemyśl ul. DworskiegoPiekarnia

-

-

-

-

06:59

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Przemyśl ul. Sportowa Przychodnia

04:55

05:20

05:55

06:20

07:04

07:24

08:00

08:20

09:34

10:52

11:55

13:10

14:10

15:05

15:23

16:20

17:18

18:10

19:00

20:10

5

Przemyśl ul. Focha Market

04:57

-

05:57

06:22

-

07:26

0802

08:22

09:36

10:54

11:57

13:12

14:12

-

15:25

16:22

17:20

-

-

-

6

Przemyśl ul. Focha Przychodnia

04:58

-

05:58

06:23

-

07:27

08:03

08:23

09:37

10:55

11:58

13:13

14:13

-

15:26

16:23

17:21

-

-

-

7.

Przemyśl ul. Krasińskiego Bema

-

05:23

-

-

07:07

-

-

-

-

-

-

-

-

15:08

-

-

-

18:13

19:03

20:13

8.

Przemyśl ul. 3-go Maja Pawilon

-

05:28

-

-

07:12

-

-

-

-

-

-

-

-

15:13

-

-

-

18:18

19:08

20:18

9

Przemyśl ul. 3-go Maja  Popielów

-

05:29

-

-

07:13

-

-

-

-

-

-

-

-

15:14

-

-

-

18:19

19:09

20:19

10

Przemyśl Monte Cassino Szpital Wojew.

-

05:34

-

-

07:18

-

-

-

-

-

-

-

-

15:19

-

-

-

18:24

19:14

20:24

11

Żurawica Gazownia – km 143+188

-

05:35

-

-

07:19

-

-

-

-

-

-

-

-

15:20

-

-

-

18:25

19:15

20:25

12

Żurawica Skrzyżowanie

-

05:37

-

-

07:21

-

-

-

-

-

-

-

-

15:22

-

-

-

18:27

19:17

20:27

13

Żurawica Szkoła I

-

05:39

-

-

07:23

-

-

-

-

-

-

-

-

15:24

-

-

-

18:29

19:19

20:29

14

Żurawica U.G. Nż

-

05:40

-

-

07:24

-

-

-

-

-

-

-

-

15:25

-

-

-

18:30

19:20

20:30

15

Żurawica Kościół Nż

-

05:41

-

-

07:25

-

-

-

-

-

-

-

-

15:26

-

-

-

18:31

19:21

20:31

16

Żurawica Jednostka Wojskowa

-

05:43

-

-

07:27

-

-

-

-

-

-

-

-

15:28

-

-

-

18:33

19:23

20:33

17

Buszkowice Cegielnia

05:01

-

06:01

06:26

-

07:30

08:06

08:26

09:40

10:58

12:01

13:16

14:16

-

15:29

16:26

17:24

-

-

-

18

Buszkowice Sklep

05:04

-

06:04

06:29

-

07:33

08:09

08:29

09:43

11:01

12:04

13:19

14:19

-

15:32

16:29

17:27

-

-

-

19

Buszkowice Kuźnia

05:05

05:46

06:05

06:30

07:30

07:34

08:10

08:30

09:44

11:02

12:05

13:20

14:20

15:31

15:33

16:30

17:28

18:36

19:26

20:36

20

Buszkowiczki Dom Ludowy

05:06

05:47

06:06

06:31

07:31

07:35

08:11

08:31

09:45

11:03

12:06

13:21

14:21

15:32

15:34

16:31

17:29

18:37

19:27

20:37

21

Bolestraszyce Most

05:08

05:49

06:08

06:33

07:33

07:37

08:13

08:33

09:47

11:05

12:08

13:23

14:23

15:34

15:36

16:33

17:31

18:39

19:29

20:39

22

Bolestraszyce Skrzyżowanie

05:09

05:50

06:09

06:34

07:34

07:38

08:14

08:34

09:48

11:06

12:09

13:24

14:24

15:35

15:37

16:34

17:32

18:40

19:30

20:40

23

Bolestraszyce Szkoła

05:10

05:51

06:10

06:35

07:35

07:39

08:15

08:35

09:49

11:07

12:10

13:25

14:25

15:36

15:38

16:35

17:33

18:41

19:31

20:41

24

Bolestraszyce Zamek

05:11

05:52

06:11

06:36

07:36

07:40

08:16

08:36

09:50

11:08

12:11

13:26

14:26

15:37

15:39

16:36

17:34

18:42

19:32

20:42

25

Bolestraszyce Arboretum

05:12

05:53

06:12

06:37

07:37

07:41

08:17

08:37

09:51

11:09

12:12

13:27

14:27

15:38

15:40

16:37

17:35

18:43

19:33

20:43

26

Bolestraszyce Wola

05:13

05:54

06:13

06:38

07:38

07:42

08:18

08:38

09:52

11:10

12:13

13:28

14:28

15:39

15:41

16:38

17:36

18:44

19:34

20:44

27

Wyszatyce I

05:15

05:55

06:15

06:40

07:39

07:44

08:20

08:40

09:54

11:12

12:15

13:30

14:30

15:40

15:43

16:40

17:38

18:45

19:35

20:45

28

Wyszatyce II

05:16

05:56

06:16

06:41

07:40

07:45

08:21

08:41

09:55

11:13

12:16

13:31

14:31

15:41

15:44

16:41

17:39

18:46

19:36

20:46

29

Wyszatyce III

05:17

05:57

06:17

06:42

07:41

07:46

08:22

08:42

09:56

11:14

12:17

13:32

14:32

15:42

15:45

16:42

17:40

18:47

19:37

20:47

30

Wyszatyce Poczta

05:18

05:58

06:18

06:43

07:42

07:47

08:23

08:43

09:57

11:15

12:18

13:33

14:33

15:43

15:46

16:43

17:41

18:48

19:38

20:48

31

Wyszatyce Koniec

05:19

05:59

06:19

06:44

07:43

07:48

08:24

08:44

09:58

11:16

12:19

13:34

14:34

15:44

15:47

16:44

17:43

18:49

19:39

20:49

32

Walawa

05:22

05:00

06:22

06:47

07:44

07:51

08:27

08:47

10:01

11:19

12:22

13:37

14:37

15:45

15:50

16:47

17:45

18:50

19:40

20:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

 

 

 Miejscowości / ulice

 

ROZKŁAD jazdy na linii regularnej WALAWA -WYSZATYCE-PRZEMYŚL

 

 

 

A6

A6

A

6
S

A

S
6

A

6

A6

A6

A6

A6

A6

A

A6

A6

A6

A6

A6

A6

1.

Walawa

05:25

06:05

06:40

06:55

07:00

07:45

07:55

07:55

08:28

08:50

10:10

11:19

12:38

13:40

14:38

15:45

15:50

16:50

17:50

18:50

19:40

20:50

2.

Wyszatyce Koniec

05:28

06:08

06:48

06:58

07:03

07:48

07:58

07:58

08:31

08:53

10:13

11:22

12:41

13:43

14:41

15:48

15:53

16:53

17:53

18:53

19:43

20:53

3.

Wyszatyce Poczta

05:29

06:09

06:50

06:59

07:04

07:49

07:59

07:59

08:32

08:54

10:14

11:23

12:42

13:44

14:42

15:49

15:54

16:54

17:54

18:54

19:44

20:54

4.

Wyszatyce IV

05:30

06:10

06:52

07:00

07:05

07:50

08:00

08:00

08:33

08:55

10:15

11:24

12:43

13:45

14:43

15:50

15:55

16:55

17:55

18:55

19:45

20:55

5.

Wyszatyce III

05:31

06:11

06:54

07:01

07:06

07:51

08:01

08:01

08:34

08:56

10:16

11:25

12:44

13:46

14:44

15:51

15:56

16:56

17:56

18:56

19:46

20:56

6.

Wyszatyce II

05:32

06:12

06:56

07:02

07:07

07:52

08:02

08:02

08:35

08:57

10:17

11:26

12:45

13:47

14:45

15:52

15:57

16:57

17:57

18:57

19:47

20:57

7.

Bolestraszyce Wola

05:34

06:13

06:58

07:04

07:09

07:53

08:04

08:04

08:37

08:59

10:19

11:28

12:47

13:49

14:47

15:53

15:59

16:59

17:59

18:59

19:48

20:58

8.

Bolestraszyce Arboretum IV

05:35

06:14

06:59

07:05

07:10

07:54

08:05

08:05

08:38

09:00

10:20

11:29

12:48

13:50

14:48

15:54

16:00

17:00

18:00

19:00

19:49

20:59

9.

BolestraszyceArboretum II

05:36

06:15

07:00

07:06

07:11

07:55

08:06

08:06

08:39

09:01

10:21

11:30

12:49

13:51

14:49

15:55

16:01

17:01

18:01

19:01

19:50

21:00

10

Bolestraszyce Szkoła

05:37

06:16

07:01

07:07

07:12

07:56

08:07

08:07

08:40

09:02

10:22

11:31

12:50

13:52

14:50

15:56

16:02

17:02

18:02

19:02

19:51

21:01

11

Bolestraszyce Skrzyżowanie

05:38

06:17

07:02

07:08

07:13

07:57

08:08

08:08

08:41

09:03

10:23

11:32

12:51

13:53

14:51

15:57

16:03

17:03

18:03

19:03

19:52

21:02

12

Bolestraszyce Most

05:39

06:18

07:03

07:09

07:14

07:58

08:09

08:09

08:42

09:04

10:24

11:33

12:52

13:54

14:52

15:58

16:04

17:04

18:04

19:04

19:53

21:03

13

Buszkowiczki Dom Ludowy

05:40

06:20

07:04

07:10

07:15

08:00

08:10

08:10

08:43

09:05

10:25

11:34

12:53

13:55

14:53

16:00

16:05

17:05

18:05

19:05

19:55

21:05

14

Buszkowice Kuźnia

05:41

06:21

07:05

07:11

07:16

08:01

08:11

08:11

08:44

09:06

10:26

11:35

12:54

13:56

14:54

16:01

16:06

17:06

18:06

19:06

19:56

21:06

15

Buszkowice Sklep

05:44

-

07:09

07:14

07:19

-

08:14

08:14

08:47

09:09

10:29

11:38

12:57

13:59

14:57

-

16:09

17:09

18:09

-

-

-

16

Buszkowice Cegielnia

05:45

-

07:10

07:15

07:20

-

08:15

08:15

08:48

09:10

10:30

11:39

12:58

14:00

14:58

-

16:10

17:10

18:10

-

-

-

17

Żurawica Jednostka Wojskowa

-

06:24

-

-

-

08:04

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:04

-

-

-

19:09

19:59

21:09

18

Żurawica Kościół

-

06:26

-

-

-

08:06

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:06

-

-

-

19:11

20:01

21:11

19

Żurawica U.G. Nż

-

06:27

-

-

-

08:07

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:07

-

-

-

19:12

20:02

21:12

20

Żurawica Szkoła II

-

06:29

-

-

-

08:09

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:09

-

-

-

19:14

20:04

21:14

21

Żurawica Skrzyżowanie Nż

-

06:31

-

-

-

08:11

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:11

-

-

-

19:16

20:06

21:16

22

Żurawica Gazownia 

-

06:32

-

-

-

08:12

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:12

-

-

-

19:17

20:07

21:17

23

Przemyśl Monte Cassino Szpital Wojew.

-

06:37

-

-

-

08:17

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:17

-

-

-

19:22

20:12

21:22

24

Przemyśl ul.3-go Maja Kochanowskiego

-

06:39

-

-

-

08:19

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:19

-

-

-

19:24

20:14

21:24

25

Przemyśl ul.3-go Maja Popielów

-

06:41

-

-

-

08:21

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:21

-

-

-

19:26

20:16

21:26

26

Przemyśl ul.3-go Maja Dom Handlowy

-

06:42

-

-

-

08:22

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16:22

-

-

-

19:27

20:17

21:27

27

Przemyśl ul. Rogozińskiego

05:49

-

07:14

07:19

07:24

-

08:19

08:18

08:52

09:14

10:34

11:43

13:02

14:04

15:02

-

16:14

17:14

18:14

-

-

-

28

Przemyśl ul. Borelowskiego szkoła

05:51

-

07:16

07:21

07:26

-

08:21

08:19

08:54

09:16

10:36

11:45

13:04

14:06

15:04

-

16:16

17:16

18:16

-

-

-

29.

Przemyśl ul. Sportowa Przychodnia

05:52

-

-

07:22

-

-

-

08:20

-

09:17

10:37

11:46

13:05

14:07

15:05

16:25

16:17

17:17

18:17

19:30

20:20

21:30

30.

Przemyśl ul. Jagiellońska Plac Rybi

-

-

-

-

-

-

08:25

-

08:58

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

31.

Przemyśl ul. Dworskiego-Smolki

-

-

-

-

-

-

08:27

-

09:00

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

32.

Przemyśl ul. Dworskiego-Kilińsk.

-

06:49

07:23

-

07:33

08:29

08:28

-

09:01

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

33.

Przemyśl ul. Dworskiego PKS

-

06:51

07:24

-

07:34

08:31

08:29

-

09:02

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

34.

Przemyśl ul. Nestora Bakończyce Rampa

-

06:53

07:25

-

07:35

08:33

08:30

-

09:03

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

Linia nie kursuje w Niedziele i Święta.

Oznaczenia:      A – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, 6 – kursuje w soboty, 7 -kursuje w niedzielę